• img
  • img
  •  img
Wersje językowe
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

<div id="google_translate_element"></div> <script>function googleTranslateElementInit() { new google.translate.TranslateElement({ pageLanguage: ' en ' }, 'google_translate_element');}</script> <script src="//translate.google.com/translate_a/element.js?cb=googleTranslateElementInit"></script>

Formy płatności

Przelew na konto bankowe

PL 28 1050 1070 1000 0097 3957 5802

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- Płatności Shoper

Shoper Płatności-baner

- DotPay

- PayPal

- Przelewy24.pl

- PayU

Karty płatnicze Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Płatności realizowane przez karty płatnicze jest BlueMedia S.A.

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl